postheadericon Přezutí pneumatik

Hledáte kvalitní pneuservis Praha, kde vám vyjdou maximálně vstříc? Potřebujete se připravit na nadcházející sezónu a využít perfektní možnosti, jak nejen koupit kvalitní levné zimní pneumatiky, ale také si je nechat vyměnit? V tom případě se zaměřte na naše profesionální služby. Díky značné oblíbenosti se náš pneuservis Praha Pankrác dostává do stále většího podvědomí širší veřejnosti. Přijeďte se za námi domluvit, nebo využijte některý z kontaktů a zjistěte si, kolik přesně vás bude výměna přezutí na zimní pneu stát. Provádíme veškeré služby od demontáže, přes úschovu až po ekologickou likvidaci. V našich rukách pochopíte, že jste udělali tu nejlepší věc pro svůj vůz.

Kupujte značkové levné pneumatiky z našeho shopu a získejte jistotu odpovídajícího nákupu. Nevyhazujte peníze z oken a zvolte si za svého partnera náš pneuservis Praha Pankrác, kde se o vás postaráme a zároveň i poradíme, jak získat levné zimní pneumatiky i s jejich montáží.

Zimní pneumatiky – zásady přezouvání

• Vždy je zásadní vyměnit všechny 4 zimní pneumatiky. Jen tak si zajistíte kvalitní a bezpečnou jízdu po vozovce.

• Minimální vzorek by se měl pohybovat do 4mm. V opačném případě se automobil stává nesnadno ovladatelným.

• Nepřekračujte dobu stáří levné pneumatiky více jak 4 roky. I přesto, že může působit zachovale, je velmi nebezpečná.

• Pokud používáte na každou sezónu jinou sadu disků, vyměňujte pouze kompletní kola. Pneuservis Praha Pankrác doporučuje si každé dva roky kola dovážit. Tuto službu samozřejmě poskytujeme a ve velmi rozumné cenové politice.

• Vyvarujte se nákupu disků z vrakovišť, může narazit na nepříznivou skrytou vadu materiálu

Levné zimní pneumatiky prodává kde kdo, vy se hlavně vyvarujte těch čínských, které každoročně propadají v testu způsobilosti a jejich bezpečnosti. My vám nabízíme kvalitní zimní pneumatiky s příznivou cenovkou.