Author Archive

postheadericon Tip pro výběr pneumatik

Nízká pořizovací cena pneumatik může být vykoupena horšími jízdními vlastnostmi, nebo rychlejším opotřebením, ale ani „značka“ vždy negarantuje, že za své peníze dostanete očekávanou kvalitu. Porovnejte si proto vlastnosti zimních pneumatik v testech na stránkách renomovaného německého autoklubu ADAC ještě před jejich koupí.

postheadericon Nezkracujte životnost pneumatik

Nezáleží na tom, že se vám podařilo sehnat kvalitní levné pneumatiky, a tím jste ušetřili svému finančnímu rozpočtu na další sezónu. Každé letní, nebo zimní Pneu vyžadují určitou pozornost, která by měla odpovídat tradičním zásadám, které prodlužují jejich životnost. Motoristé velmi často přehlíží mnoho skutečností, jež vedou k jejich záměrnému poškozování. Read the rest of this entry »

postheadericon Pneuservis Praha Pankrác

Hledáte kvalitní a levné pneumatiky Praha? Chcete se na další sezónu připravit tím nejlepším možným způsobem? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak svou pozornost zaměřte do míst, kde jsou levné pneumatiky Praha se zachováním odpovídající jakosti samozřejmostí.

Pneuservis Praha Pankrác

Pneuservis Praha Pankrác vám poskytne profesionální služby ve velmi krátkém časovém horizontu. Stačí zavolat na naší zákaznickou linku, nebo se domluvit elektronickou cestou a dohodnout se na pevném termínu. Proč chtít víc, když se můžete rozhodnout pro zavedený pneuservis Praha Pankrác a svěřit své vozidlo do rukou odborníků.

Kvalitní a levné pneumatiky Praha

Kvalitní levné pneumatiky Praha se shánějí velice těžko, v tomto případě raději zapomeňte na vysoce rizikové produkty z obchodních řetězců, které velmi často přispívají k dopravním kolizím. U nás získáte potřebnou jistotu, že vás naše levné pneumatiky bezpečně dovezou do požadovaných míst. Pneuservis Praha Pankrác je místem pro všechny motoristy, kteří hledají stabilní zázemí s nadstandardními službami.

Pneuservis Praha Pankrác stabilním partnerem

Nevychloubáme se, nepodceňujeme, ani nešpiníme naší konkurenci, na tyto aktivity nám nezbývá čas. Patříme k zodpovědným mechanikům, kteří svou práci odvádějí srdcem k maximální spokojenosti zákazníka. Pneuservis Praha Pankrác je typickým příkladem moderně laděného centra pro vaše automobily.

Nejen levné pneumatiky Praha

Kvalitní levné pneumatiky nejsou jedinou službou pod taktovkou našehopneuservisu Praha, nadále nabízíme i čištění interiérů vozidel, kterou provádíme, jak mokrou tak suchou metodou. Poskytněte svému automobilu kompletní péči a vdechněte mu zase zářivý lesk